start  | Rozliczenie Wyborcze | Kandydaci: Burmistrz - Rada Miasta | Program wyborczy | Kontakt

 

CZAS NA DEBATĘ

16 listopada 2014 wybierać będziemy Radę i Burmistrza Szklarskiej Poręby. Te wybory są  bardzo ważne, bo wyłonieni zostaną reprezentanci, którzy kierować będą miastem przez najbliższe cztery lata. A problemów do rozwiązania jest wiele.

Kto ma najlepszy pomysł na Szklarską Porębę? Kto opowiada bajki, a kto faktycznie swoją postawą pokazał skuteczność i fachowość? 

Zadajemy te pytania nie bez powodu. Publicznie prezentujemy naszą wizję dalszego rozwoju miasta. Wiemy skąd będą fundusze na realizację tych celów. Chcielibyśmy wierzyć, że nasi kontrkandydaci faktycznie wiedzą co należy zrobić i przede wszystkim, czy znają odpowiedź na pytania - jak to zrobić.

Komitet Wyborczy Wyborców „Teraz Szklarska” proponuje przeprowadzenie debat w każdym okręgu wyborczym. Zapraszamy pozostałe komitety. Mieszkańcy mają prawo wiedzieć co chcą zrobić kandydujący oraz z czego to sfinansują. Niech będą to spotkania kandydatów na radnych i burmistrza, które pozwolą mieszkańcom wybrać najlepszych. Podczas debat będzie okazja do wykazania się ze znajomości problemów miasta, kompetencji samorządu i możliwości realizacji programów wyborczych.

Jesteśmy otwarci, aby stanąć do merytorycznych debat.

 

 

 

 

Copyright 2014 KWW "Teraz Szklarska"