start  | Rozliczenie Wyborcze | Kandydaci: Burmistrz - Rada Miasta | Program wyborczy | Kontakt

 
 
 
 

Grzegorz SOKOLIŃSKI

kandydat na burmistrza

 

ROZLICZENIE WYBORCZE

Mamy realny program - tymi słowami przekonywaliśmy w wyborach cztery lata temu. Dzisiaj przedstawiamy rozliczenie z tego co zrobiliśmy w minionej kadencji, przedstawiając najważniejsze zmiany w mieście.

czytaj więcej...

 

TO TRZEBA ZROBIĆ

Program na lata 2014-2018 oparty jest na rzetelnych możliwościach finansowych miasta oraz prawdziwych szansach na dotacje. Jest to realny program, który wspólnie możemy zrealizować.

czytaj więcej...

 

CZAS NA DEBATĘ

Kto ma najlepszy pomysł na Szklarską Porębę? Kto opowiada bajki, a kto faktycznie swoją postawą pokazał skuteczność i fachowość?  pozostałe komitety wyborcze i kandydatów na burmistrza Szklarskiej, do udziału w debacie. Porozmawiajmy poważnie o Szklarskiej Porębie. Porozmawiajmy o tym co trzeba zrobić i przede wszystkim jak to zrobić.  Mieszkańcy Szklarskiej Poręby zasługują na to, aby móc wybrać najlepszych.

czytaj więcej...

 
 
 

 

Jestem mieszkańcem Szklarskiej Poręby. Znam nasze miasto, jego mocne i słabe strony. Znam też potrzeby nas - Mieszkańców. Dlatego od początku mojej kadencji kierowałem się zasadą zrównoważonego rozwoju. Turystyka to gospodarcze koło zamachowe Szklarskiej Poręby i musimy wspierać jej rozwój, ale nie wolno zapominać także o potrzebach innych grup społecznych i zawodowych.

 

 

czytaj więcej ...

 

LISTA nr 17    

KWW TERAZ SZKLARSKA

Prezentujemy listę kandydatów na radnych Komitetu Wyborczego Wyborców "TERAZ SZKLARSKA". Są to ludzie, których znacie, którzy od lat pracują na rzecz Szklarskiej Poręby. 

czytaj więcej ...

 

 

Copyright 2014 KWW "Teraz Szklarska"